Готові заїхати у крутий ремонт?
Продаж і оренда комерційної нерухомості в Києві

У густонаселених масивах, комерційні приміщення користуються популярністю. Займатися бізнесом вигідно тільки тому, що в крокової доступності проживають тисячі людей. Комерційне приміщення під бізнес, має бути затребуване потенційними клієнтами, покупцями, тільки в цьому випадку воно принесе прибуток.

Продаж приміщень під склад в Києві, Борщагівка

Кожен об'єкт комерційної нерухомості повинен відповідати певним вимогам. Для того щоб вони були дотримані, необхідний професійний підхід в будівництві з дотриманням стандартів, що і отримують клієнти ЖК - Волошковий. До нової комерційної нерухомості під склад висувається маса вимог, перед покупкою, необхідно перевірити їх наявність.

Оренда комерційних приміщень закритого типу в Києві

Комерційна нерухомість має різну спрямованість, залежно від якої, визначається її тип. У ЖК - Волошковий приміщення комерційного призначення можуть бути відкритого і закритого типу. Закритий тип приміщення є особливою нерухомістю, діяльність якої спрямована на внутрішню роботу компанії.

Продаж комерційного приміщення вільного призначення в Києві

Яким має бути ідеальне приміщення для роботи? На це питання багато хто почне відповідати зі своїх міркувань, але головним чинником залишиться наявність вільного, нерозподіленого простору. ЖК - Волошковий пропонує увазі потенційних покупців кілька варіантів таких приміщень, площа яких варіюється від 40 до 200 кв.м.