Готові заїхати у крутий ремонт?

Кожен об'єкт комерційної нерухомості повинен відповідати певним вимогам. Для того щоб вони були дотримані, необхідний професійний підхід в будівництві з додержанням стандартів, що отримують клієнти ЖК – Волошковий. До нової комерційної нерухомості під склад висувається маса правил, тому перед купівлею, необхідно перевірити їх наявність.

Вимоги до складських приміщень

Вигідні умови надаються для власників приміщень комерційної нерухомості. Склад повинен мати вільну площу, систему вентиляції, підведені комунікації. Пропоноване увазі складське приміщення повинно мати:

  • Систему опалення з установленими радіаторами;
  • М/п вікна з можливістю провітрити приміщення;
  • Вхідні двері зі склінням тамбура;
  • Вільне планування;
  • Наявність електрики, водопостачання і водовідведення;
  • Вентиляційну систему.

Переваги оренди складських приміщень в ЖК Волошковий, Київ

Найчастіше комерційна нерухомість, яка є складом, не має перегородок. В залежності від місця розміщення, проекту надається поділ робочого простору на декілька зон. Склад, розташований в ЖК – Волошковий має декілька робочих зон, так як він розміщений в районі, що активно розвивається.

Всередині приміщення є рівна підлога з бетону і поштукатурені стіни. Перегородки між приміщеннями зроблені з цегли, що зміцнило стіни декількох приміщень. У власника є можливість встановити систему пожежної безпеки та сигналізацію. Напівпідвальне приміщення має окремий вхід, що дозволяє займатися підприємницькою діяльністю, не залежачи від сусідів.

Галерея

Виберіть будинок:
Всі планування