Готові заїхати у крутий ремонт?

Комерційна нерухомість має різний напрямок, в залежності від якого виділяється її тип. У ЖК «Волошковий» приміщення комерційного призначення можуть бути відкритого і закритого типу. Закритий тип приміщення є особливою нерухомістю, діяльність якої спрямована на внутрішню роботу компанії.

Захист і безпека комерційного приміщення закритого типу

Впроваджуючи в будівництво різні ступені безпеки, вдається зберегти індивідуальний підхід до ведення діяльності. Відмінні під'їзні шляхи, при цьому можливість потрапити в приміщення обмежена. Людина, що йде по вулиці, без попередньої згоди не буде мати можливості проникнути всередину офісу. Комерційні приміщення закритого типу, що знаходяться на території ЖК «Волошковий», оснащені:

  • металевою огорожею;
  • системою кодового доступу;
  • захисними роллетами на вікнах.

Основним завданням проектувальників і будівельників було забезпечити максимальний рівень захисту і безпеки власника комерційного приміщення закритого типу.

Територія та фасад комерційного приміщення

Крім приміщення комерційного призначення закритого типу, власник стає володарем додаткової території. Оглядаючи фасадну частину, можна сказати про те, що приміщення оснащене системою кондиціонування, має нові пластикові вікна, що дозволяє захистити співробітників від різних погодних умов.

Монтаж вікон проводили найкращі фахівці, які гарантують якість своєї роботи і впевнені в тому, що у віконній рамі відсутні щілини. Тепло в приміщенні буде збережене, а це означає, що власник не буде переплачувати за зайве опалення.

На території є зелені насадження, двір застелений бруківкою. Облагороджена територія спонукає до плідного, довго строкового співробітництва.

Галерея

Виберіть будинок:
Всі планування