Готові заїхати у крутий ремонт?

Квартири у розстрочку (Софіївська Борщагівка), ЖК «Волошковий»

На сьогоднішній день в столиці склалися сприятливі умови для купівлі житла в новобудовах. Таке придбання є набагато вигіднішим, ніж квартира на вторинному ринку зі зношеними комунікаціями чи багаторічна оренда.

Нерухомість без переплат - придбайте житло в Києві за вигідних умов

Нова квартира в розстрочку від забудовника ЖК «Волошковий» - ідеальна пропозиція для тих клієнтів, котрі поки що не мають потрібної суми для купівлі. Вам не доведеться оббивати пороги банків та брати кредити під шалені відсотки. Переваги такої угоди очевидні:

  • Розстрочка надається на всі об’єкти ЖК «Волошковий», як на квартири з документами у готових корпусах, так і на житло без документів у щойно споруджених будинках.
  • Для придбання повністю готових і прийнятих в експлуатацію об’єктів перший внесок становить щонайменше 60% від загальної суми, решта сплачується у договірний термін без нарахування відсотків.
  • У споруджених будинках стартовий внесок складає від 50%, на залишок суми надається безвідсотковий кредит на договірний термін.

Клієнт самостійно обирає схему погашення боргу – щоквартально або щомісячно. Залишок суми фіксується в доларовому еквіваленті, проте може бути виплаченим будь-якою валютою (гривня, долар, євро).

Аналогічні умови поширюються на операції з комерційною нерухомістю.

У нас є все – обирайте квартири за своїми вподобаннями

Житловий масив розташований в мальовничому районі. ЖК «Волошковий» - це добротні триповерхові та п’ятиповерхові будівлі з червоної цегли, утеплені за австрійською системою Baumit, розвинена інфраструктура, огороджений двір з безкоштовними місцями для паркування та відеоспостереженням.

Тільки Вам вирішувати, якою буде квартира в кредит за метражем, плануванням та ступенем готовності. Можливим є продаж, як об’єктів під обробку (стіни під шпалери і фарбування, підключені комунікації), так і повністю готового житла з дизайнерським ремонтом, сантехнікою, меблями (кухонний гарнітур, шафа-купе) і побутовою технікою (варильна панель, витяжка). Безвідсоткова розстрочка дозволить обрати найбільш привабливу пропозицію.

У всіх квартирах є:

  • система «розумний будинок»;
  • лічильники на холодну воду, газ, електрику;
  • точка Wi-Fi;
  • LED освітлення;
  • автономне опалення з італійським котлом;
  • засклені і утуплені балкони.

Телефонуйте! Житло в кредит – це Ваша вигода, комфорт і безпека.

Виберіть будинок:
Всі планування