Готові заїхати у крутий ремонт?

Кожному відомо, що від затишку і комфорту в домі залежить настрій і, як наслідок, добробут людини, що в ньому живе. У ЖК Волошковий репрезентують будинок, в якому життя забарвлюється яскравими кольорами. На додаток до основних зручностей він приваблює своєю естетикою.

Якісний євроремонт, чудова звукоізоляція, ефективна опалювальна система, зручні меблі, сучасна система кондиціонування у поєднанні з оригінальним стилем у кожній кімнаті – все це є частиною житлового комплексу і коштує не більше 40 тисяч доларів. Всі кімнати мають утеплення та оздоблення, виконані із застосуванням найсучасніших технологій і не потребують додаткового чи періодичного ремонту.

Спальні кімнати

Обидві спальні кімнати виглядають приблизно однаково: широке вікно та розміщені один навпроти одного диван і тумбочки з шафами. В них окрім лампи є люстра-торшер, оригінальний нічний світильник. Все ж, спальні не є ідентичними та за оформленням – починаючи від кольору дивана і закінчуючи шторами на вікнах – значно відрізняються. Одна кімната забарвлена у спокійний темно-зелений колір, інша – виконана у ніжних темно-синіх відтінках.

Кухня

Кухонна кімната оформлена в потішному ретро-стилі. Біля входу вас зустрічає стіна, викінчена під цеглу, та білий столик. Зрештою, сучасне обладнання та дзеркальні вставки розвіюють ілюзію «цегляної» стіни. Також, біля стін у класичному стилі розставлені шафки.

Ванна кімната і туалет

Туалет, мабуть, єдина кімната, що не вирізняється оригінальністю. Тут все класичного вигляду – підлога та стіни викладені сірою плиткою. Довершує цю чудову та практичну композицію стандартний інтер'єр ванної кімнати з душем та пральною машиною.

Галерея

Виберіть будинок:
Всі планування