Готові заїхати у крутий ремонт?

Вашій увазі пропонується квартира, обставлена за останнім словом сучасних технологій, та з усіма вигодами. На обгородженій поруч території є безкоштовна стоянка для авто, яку добре видно з вікон помешкання, а також дитячий майданчик. За ціною, що не перевищує 35 тисяч доларів, можна придбати квартиру, повністю готову для заселення.

Розташування кімнат

З першого ж погляду на кухонну кімнату перед нами постає класичний приклад сучасної кухні, винятком є хіба що газова плита замість електричної. Є кухонна раковина з кранами від німецької компанії Grohe. З вікна на кухні відкривається вигляд на двір, звідси ж є вихід на балкон. Стіни кімнат ще не оздоблені, очікується, що мешканці самі захочуть прикрасити кімнати на свій лад. Дверні відсіки, пороги, плінтуси зроблені під дерево.

Ванна і туалетна кімната, як і годиться, облицьовані плиткою, обладнані сучасною сантехнікою і фурнітурою німецької компанії Grohe. Вікна в будинку утеплені спеціальними склопакетами та рамами особливої конструкції.

Житлові умови квартири

Будинки ЖК Волошковий будуються за новітніми розробками і технологіями. Це збільшує тепло- і звукоізоляцію кожної квартири, підвищує їх надійність і довговічність. Електроенергія, каналізація, газопостачання – всі комунікації проведені та готові до використання. Трубопровід і система каналізації у будинку працюють точно та бездоганно, оскільки виготовлені з матеріалів німецької фірми Ostendorf.

По всіх кімнатах встановлено достатньо розеток європейського зразка; квартира, хоча і не повністю, обставлена сучасними і якісними меблями. Світильники в квартирі вмонтовано в стелю, а на прилеглій до будинку території і в під'їздах використовується LED-освітлення.

Галерея

Виберіть будинок:
Всі планування