Готові заїхати у крутий ремонт?

У густонаселених масивах комерційні приміщення користуються великою популярністю. Займатися бізнесом стає вигідно хоча б тому, що в кроковій доступності мешкають тисячі людей. Комерційне приміщення має бути необхідним потенційним клієнтам та покупцями. Тільки у цьому випадку воно буде приносити очікуваний прибуток.

alt-alt

Зовнішні чинники, що створюють сприятливі умови для Вашого бізнесу

Навколишні фактори місця розташування бізнесу, що розвивається, дійсно важливі. На території ЖК «Волошковий» працює декілька напрямів бізнесу, проте споживачам цього недостатньо.

Вашій увазі пропонуються приміщення комерційного призначення з наступними характеристиками:

  • Площа – при розгляді декількох варіантів комерційної нерухомості можливо вибрати відповідне приміщення з необхідними квадратурою та плануванням;
  • Під’їзний шлях – в залежності від спрямованості бізнес-ідеї під’їзні шляхи можуть бути як відкритими, так і закритими;
  • Фасад – усі приміщення мають гарний фасад, який може бути облицьований цеглою або штучним камінням. У кожному приміщенні засклена зона входу, що дозволяє зберігати тепло.

Конкурентні переваги комерційної нерухомості в ЖК "Волошковий"

Комерційне приміщення під бізнес розташоване на території ЖК «Волошковий» має все необхідне для комфортного ведення бізнесу. Якісно виконані внутрішні роботи дозволяють створити сприятливу атмосферу Серед усього переліку можна виділити наявність ламінату або плитки на підлозі, пофарбовані стіни, наявність кондиціонера, сучасне освітлення. В залежності від обраного приміщення, його площу завжди можна розділити на необхідну кількість зон, використовуючи додаткові перегородки.

При плануванні комерційних приміщень архітектори втілювали в життя нові ідеї, котрі дозволяють комфортно почувати себе на робочому місці.

Усередині

Зовні

Виберіть будинок:
Всі планування