Готові заїхати у крутий ремонт?

Елітне житло на Софіївській Борщагівці, Київ

Придбати власний добре обладнаний будинок за помірною ціною можна в ЖК Волошковий. Будівля зведена з червоної цегли за допомогою надточної сучасної техніки, тому квартира у ній задовольнить найвибагливіші смаки. Щодо решти житлового комплексу – він має вихід на трасу, безкоштовну, оснащену відеоспостереженням стоянку для авто, дитячий майданчик, також огорожу навколо двору. Тому, кожному, хто придбає тут квартиру, вже не потрібно турбуватися про свій комфорт.

Умови життя у квартирі

Сучасні зручні меблі, високотехнологічне обладнання. Просторі кімнати приваблюють своїм оригінальним дизайном та естетичним інтер'єром. Тут є все, що необхідно для легкого та комфортного проживання, а навіть більше: пральна машина, кухонна плита, холодильник, сучасні спліт-системи (кондиціонер). У кімнатах зручно розміщені євро‑розетки. У квартирі встановлена система різноманітного освітлення, тому за необхідністю можна включити велике світло або малі лампочки для створення затишної атмосфери.

Системи життєзабезпечення, опалення та безпеки виконані за допомогою новітніх технологій. У такому помешканні зручно не тільки жити, але й приймати гостей, влаштовувати зустрічі та вечірки. Стіни утеплені спеціальним пінополістиролом, що також збільшує звукоізоляцію.

Система "Розумний дім"

Варто також згадати про новітню розробку за назвою «Розумний дім». «Розумний дім» слідкує за мікрокліматом житла, витратами електроенергії, води, газу. Система сама налаштовує найоптимальніші режими в залежності від того, чи дома є господар квартири, а також дає можливість керувати електроприладами, включати і виключати воду навіть через телефон.

Ця технологія здатна вести відеонагляд в кімнатах, керувати сигналізацією та різними датчиками. З її допомогою можна самостійно налаштовувати температуру та вологість повітря у приміщенні, а також здійснювати контроль за мікрокліматом в автоматичному режимі. Система також облаштована датчиками затоплення і пожежі, що зводить до мінімуму ймовірність нещасного випадку.

Галерея

Виберіть будинок:
Всі планування